קבלת פנים לברית/ה BOSSA TRIO

הרכב מוזיקה חיה לאירועים בסטייל!

בוסה טריו » קבלת פנים לברית /ה

קבלת פנים לברית /בריתה

האזינו למחרוזת של מיטב הלהיטים הברזילאיים מהרפטואר של בוסה טריו

הופעה של הרכב בוסה טריו בזמן קבלת פנים לברית או לבריתה היא תמיד אופציה מצוינת כדי להפוך את האירוע שלכם לאלגנטי,  עדין ועם הרבה שמחה.

המוסיקה הלטינית – ברזילאית המבוצעת על ידי שלישיית "בוסה טריו" תעניק לכם בדיוק את כל זה: את הקלילות, האלגנטיות, את השמחה ואת האווירה החמה, אשר רק המוסיקה הלטינית – ברזילאית יכולה להציע ואין כמו הופעה של מוסיקה חיה לרגש ולהנעים את האווירה בזמן האירוע.

 אין ספק שבוסה טריו היא הבחירה הטובה ביותר לעשות מהברית או מהבריתה שלך אירוע מיוחד !!!!                            

לפרטים נוספים צרו קשר או התקשרו: 054-4411514

מבצע מיוחד לבריתות

The reception for BRIT or BRITA, it’s always an excellent option to make your event a delicate party, with much joy. The LATIN BRAZILIAN MUSIC executed by the BOSSA TRIO GROUP its exactly that, the lightness, the elegance, and the joy, providing so, a hot atmosphere, which only theLATIN BRAZILIAN MUSIC can offer.

For sure, the BOSSA TRIO group, playing LATIN BRAZILIAN MUSIC, is the best option to make your BRIT or BRITA a special event!!!!!

FOR INFORMATION: +972-(0)54-4411514

להקת ברזילאית בוסה טריו – מוסיקה לקבלת פנים – קבלת פנים לחתונה – קבלת פנים לבת/בר מיצוה – קבלת פנים לברית/תה – רקדניות ברזילאיות – קפוארה – בטוקדה – אירועים סקיים – מוסיקה לטינית ברזילאית לחתונה – מוסיקה לטינית ברזילאים  לבת/מיצוה – מוסיקה לטינית ברזילאית לברית/תה – מוסיקה לטינית ברזילאית לאירועים סקיים- DJ

מחפשים הרכב מוסיקה חיה לאירוע?

צרו עימנו קשר !

לקוחות בוסה טריו

Call Now Button